Her er ei oversikt over alle møte det er sendt innkalling til. Ordna etter utval og dato for møte. Om du trykkjer på ein dato, får du meir informasjon om møte den aktuelle dagen.
 
Clear
     
 

Møteplan 2022

Vis alle utval
Møteplan 2022
UtvalJanFebMarAprMaiJunJulAugSepOktNovDes
Arbeidsmiljøutval2323282614
Eigarskapsutval0307, 09220601010516
Eldrerådet0227081923
Havnerådet132609
Havnestyret1728040920122421
Klagenemnda -25
Komite for helse og omsorg07300314
Komite for kultur og medborgarskap090408, 080516
Komite for oppvekst310702080314
Komite for teknisk, miljø og samferdsel0904010516
Kommunedelsutvalet Brattvåg, Hildre og Søvik232823292009
Kommunedelsutvalet Ellingsøy2103, 23301809
Kommunedelsutvalet Hessa, Skarbøvik og Aspøy162723241909
Kommunedelsutvalet Indre Borgund302723311909
Kommunedelsutvalet Nordøyane22282325
Kommunedelsutvalet Nørvøy, Nørvasund og Hatlane282523291709
Kommunedelsutvalet Sandøy og Fjørtoft102823252009
Kommunedelsutvalet Skodje0825230617
Kommunedelsutvalet Spjelkavik, Åse og Lerstad09272324
Kommunedelsutvalet Vatne og Tennfjord28252323
Kommunedelsutvalet Ørskog01252330
Kommuneutval Haram2316
Kontrollutvalet260202311923
Leiarforum kommunedelsutval0301
Oppgåveutval - ny politisk styringsmodell06, 2508, 2228181016, 3006, 272001, 22
Oppgåveutval - ordførarkjede18
Oppgåveutval - skole- og barnehagestrategi0208
Planutval01, 1501, 2205, 1910, 312116, 30200813
Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne0227081923
Sakkyndig nemnd31
Skattetakstklagenemnd20
Styre for Ålesund kommunale eigedom KF1603, 24050201, 221317
Styret Møre og Romsdal 110-sentral KF1519241414
Styret Ålesund brannvesen KF252221241413
Ungdomsrådet0227081923
Valnemnd2414
Valnemnd for ungdomsråd27
Viltutval052314
Ålesund formannskap03, 060801, 15, 22, 291910, 2407, 10, 142306, 271801, 2206
Ålesund kommunestyre1717071916152701
Ålesund Valstyre1804
Til toppen