Her er ei oversikt over alle møte det er sendt innkalling til. Ordna etter utval og dato for møte. Om du trykkjer på ein dato, får du meir informasjon om møte den aktuelle dagen.
 
Clear
     
 

Møteplan 2022

Vis alle utval
Møteplan 2022
UtvalJanFebMarAprMaiJunJulAugSepOktNovDes
Arbeidsmiljøutval232312, 2614
Eigarskapsutval0307, 09220601010516
Eldrerådet0227081923
Havnerådet132609
Havnestyret1728040920192421
IA utvalg31
Klagenemnda -25
Komite for helse og omsorg07300314
Komite for kultur og medborgarskap090408, 0805, 0516
Komite for oppvekst310702080514
Komite for teknisk, miljø og samferdsel09040103, 0314
Kommunedelsutvalet Brattvåg, Hildre og Søvik232823292009
Kommunedelsutvalet Ellingsøy2103, 23301809
Kommunedelsutvalet Hessa, Skarbøvik og Aspøy16272324291909
Kommunedelsutvalet Indre Borgund302723311909
Kommunedelsutvalet Nordøyane2228232520
Kommunedelsutvalet Nørvøy, Nørvasund og Hatlane282523291709
Kommunedelsutvalet Sandøy og Fjørtoft102823252009
Kommunedelsutvalet Skodje082523061709
Kommunedelsutvalet Spjelkavik, Åse og Lerstad0927232419
Kommunedelsutvalet Vatne og Tennfjord2825232317
Kommunedelsutvalet Ørskog0125233018
Kommuneutval Haram2316, 302306, 25
Kommuneutval Ålesund16, 2506, 25
Kontrollutvalet260202311923
Leiarforum kommunedelsutval0301
Oppgåveutval - ny politisk styringsmodell06, 2508, 222818101609, 272001, 22
Oppgåveutval - ordførarkjede18
Oppgåveutval - skole- og barnehagestrategi020831
Planutval01, 1501, 2205, 1910, 312116, 3020180813
Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne0227081923
Sakkyndig nemnd31
Skattetakstklagenemnd20
Styre for Ålesund kommunale eigedom KF1603, 24050201, 221317
Styret Møre og Romsdal 110-sentral KF1519241414
Styret Ålesund brannvesen KF252221241501, 05, 19, 20, 280113
Ungdomsrådet022708071923
Valnemnd2414
Valnemnd for ungdomsråd27
Viltutval05231423
Ålesund formannskap03, 060801, 15, 22, 291910, 2407, 10, 1415, 2306, 2718, 2001, 2206
Ålesund kommunestyre1717071916152701
Ålesund Valstyre1804
Til toppen